Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Krytof,
ztra Zita.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

E-mail
Nemte-li zde svou e-mail schrnku (adresu), mete si ji zdarma vytvoit.

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

PROVDALA JSEM SE ZA UFÓNA
 
No, na mou duši, mám to podezení. U nás doma v naší knihovn by si pišli na své s píbhy o terestiálech všichni nadšenci a vyznavai tohoto fenoménu.

Moná i píznivce z jiných galaxií by naše knihovna zaujala. Asi by je udivilo, co o nich my pozemšané sepisujeme.

Mému mui by se líbilo nejvíc, kdyby se njaký mimozemšan u nás ukázal. Ml by si aspo na toto téma s kým popovídat. Tak napíklad máme návštvu a mj mu poslouchá rozhovory pátel na rzná témata s vánou tváí. Trochu se do hovor zapojuje, na mj vkus však njak vlan.

Jakmile má však píleitost promluvit, zane to svoje oblíbené ufónské a já trnu hrzou, co e ho to zase popadlo. Hlavn to hustit do lidí, co o nich u dávno ví, e jsou skeptici a vbec je to nebere. Jeho tvá pi výkladu obivne nadšením. On doopravdy dlá, jako by tam nkde v Plejádach u byl.

Syn David, který kreslí komické obrázky,(comics) mu k narozeninám nakreslil na kartu výjev, jak ho pitvají Ufóni. Manel si obrázek nechal zvnit na triko a kdykoliv si ho oblee a náhodný chodec se zastaví, aby se s ním zasmál, a nebo prohodil pár slov o tom, e je také vyznava, mj drahý je v sedmém nebi.

Pi jedné spolené veei s páteli v restauraci, kde nás veeelo deset, navázal mu opt na toto téma. Nevím, jak hledá píleitosti, ale on to vdy zmákne na jedniku.

 

Vznikla napjatá situace a hrobový klid. Jedna s pítomných kamarádek zrovna ten veer nebyla naladná na frekvenci mého ubohého mue.
Vyádala si pozornost a ped všemi stolujícími ekla svému manelovi a to drazn, e po veei se odporouí okamit dom, nebo má dost poslouchat takové kraviny.

“No vidíš, vdy ti to poád íkám, a si konen uvdomíš, e tvoji Ufóni mnoho lidí nezajímají! Ty to však omíláš skeptikm, o kterých víš moc dobe, jak budou reagovat. e si nedáš pokoj?”

„A víš, e nedám! To bych nemohl vbec mluvit. M taky, abys vdla, plno rozhovor, co lidé vedou, nezajímá, ale vyslechnu je. Vdy na to jsme pátelé, abychom se tolerovali né? „Chci t ušetit zklamání. Vidíš sám, jak se me kamarádka rozzlobit. U víc s námi na veei nepjde! „M nevadí její reakce, toleruji její názor, ona to tak nemyslela, vdy ji znáš!”

No vidíte sami, pak nemám mít podezení, e jsem provdaná za mimozemšana?
 
Jana Gottwaldová
* * *
Zobrazit všechny lánky autorky


Komente
Posledn koment: 25.03.2020  16:41
 Datum
Jmno
Tma
 25.03.  16:41 Von