Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Miloslav,
ztra Gizela.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

E-mail
Nemte-li zde svou e-mail schrnku (adresu), mete si ji zdarma vytvoit.

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Plnoní
 
Dnešní plnoc bude veselá, hýivá a hlavn hlasitá. Ne pokadé to tak ale je, mnohem astji je plnoc tou nejtemnjší ástí dne...
 
Kdy všichni kolem spí a vy jediní jste vzhru, slyšíte podivné zvuky a vbec vnímáte energii v pokoji jinak... Hodiny tikají hlasitji. V klidu si tete, ale periferním vidním vnímáte, jako by práv kolem vás pebhl stín - vzhlédnete a nic. Ale kdy vstanete a jdete se podívat dovnit domu/bytu, z temných zákoutí vnímáte cosi, z eho jde strach. Kdy za sebou dvee zabouchnete, musíte to udlat rychle, protoe u... u vás "to" chytá za ruku.

Pipadáte si jako cvok. Ba ne, to se vám urit jenom zdálo. Znovu dvee otevete a s dvrou se obrátíte na vašeho domácího mazlíka. Ten by "to" pece vnímal, e? Moc vás neuklidní, e vaše koka zane na "to nco" prskat, zatímco váš pes "to" se zájmem pozoruje - obzvlášt efektní to je, jde-li "to" ze schod i do schod a váš pes kopíruje tu spojnici... pímo k vám! Te se vám to muselo vpít pod ki, ale... nic necítíte. Je to jen nepíjemná pedstava.

Opravdu "jen" pedstava? A co kdy si o "tom" s nkým zanete povídat a ten vám potvrdí, e mívá stejné pocity a e ho u párkrát v noci vzbudil divný pocit - a kdy otevel oi, vidl v pokoji divný opar ve tvaru postavy, který rychle zmizel, aby se pak dozvdl, e nkdo z jeho známých zemel? A co kdy jiný známý má zase zkušenost s klinickou smrtí? A další docela obstojn popíše povahu lovka jenom podle aury, kterou vnímá?

Víte na posmrtný ivot? Povídáte si v duchu se svým stráným andlem nebo s nkým, kdo ji není mezi ivými? Obracíte se nkdy k Bohu? Zajímají vás meditace a jejich léebná moc? Pokud jste na nkterou z otázek odpovdli ANO, doporuuji vám svou knihu na toto téma: Jen jeden svt. Jeho hlavní hrdinka, mystika Bianka, má toti s tmito tématy své zkušenosti. A duch, tch se nebojí. 

 
Renata Šindeláová
* * *
Zobrazit všechny lánky autorky


Komente
Posledn koment: 20.03.2019  08:27
 Datum
Jmno
Tma
 20.03.  08:27 Renata .
 18.03.  08:06 Mara