Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Ivan,
ztra Adriana.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

E-mail
Nemte-li zde svou e-mail schrnku (adresu), mete si ji zdarma vytvoit.

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Sodoma Gomora u Kekových

Koupila jsem klec. Vilu. Ti patra, 4+1 se samostatným záchodem a klouzakou z jednoho pokoje. Koloto byl k vile zdarma! Nájemní smlouvu jsem sepsala s Kekovými. Informovala jsem se na n. Celkem slušní nájemníci. Nenároní. Pátelští. Vybrala jsem z rodiny dv kámošky. 

Jedna zaklepala bakorama za dva dny. Vzhledem k vku zesnula zejm nepirozenou smrtí. Proto jsme její tlo jako dkaz pedloili v jejím pvodním bydlišti ve Zverimexu ve snaze najít vraha. A našli tam další tlo. Tuhé. Pan More. Neopaloval se na boku. Byl vynesen ped našima oima na lopatce. 

Za mlení nás uplatili náhradnicí, vymnili tlo za tlo. Zaruen holka. Tko vit, ale ivá. e je transsexuál, nám zamleli. 

Ve vile panoval pes den klid. V noci docházelo k rušení noního klidu. Holky paily. Rozjídly koloto tak rychle, e je vysteloval ven, trénovaly rukování po strop a cpaly si tváe rádlem tak, e z vyšších pater tou tíhou pepadávaly na hubu. Místy jsme pochybovali o jejich IQ. 

 

Tko íct, co se dlo za zdmi jejich kokosového apartmá. Ale po tyech msících bylo jasné, e tam asi probhla operace. Zmna pohlaví. Pibylo šest rových dtí. Matka byla vzteklá. Zejm jí došlo, e dopaila. Fotr vn v kout. Podpantoflák! Tak si vrznul, a te to má! Dali jsme mu fungl novou garsonku s kolotoem, aby ten sexuální chtí mohl rozbhat. 

Byl v klidu a bezpeí ped buzerující enou, ve vile však klid nenastal. Vyhlásili jsme pátrání po dvou dtech, které z vily zmizely beze stopy. Kdy bylo ve vile za msíc nalezeno tlo bez hlavy, padlo podezení na matku. Vraedkyn nenaraná! Polehující okolnost byla pouze ta, e se zbavila tla, eknme, ekologicky. 

Vila se zmnila v dm hrzy. Zbylé ti dti se spolu rvaly. Samozejm v noci. Matka je trestala. Šikana. Ten nejmenší byl od bratrových zub dravý jak cedník. Bylo teba zakroit.

Objednala jsem je k lékai. Stojím na píjmu a sestra se m ptá:
,,Vaše jméno a jméno pacienta?"
,,Mám rodinu Kekových." Sestra nehla jediným svalem v oblieji: ,,Jejich jména a datum narození?" Cítila jsem, jak mi jedou oi doleva a doprava. Ne, ádná skrytá kamera. ,,Máma Karamelka, táta pvodn Hašlerka, po zmn pohlaví Batman a dti beze jména." Paní v ekárn s normálním obyejným psem zvedla hlavu. Jasn, nahlas to prost nezní normáln. ,Kartiky pojištnc jsem nevzala, promite." Sestra nic. "Potebuju jen rozlišit pohlaví a ošetit toho malýho." 

V ordinaci se sešlo konzilium. Urit pohlaví je vc závaná a s nejistým výsledkem. Slyšela jsem, jak doktorka volá druhou: ,,Poj si zahrát hru pohlaví!" Mnuly si brady nad tím malým. ,,Tak meme ho operovat." Vypoulila jsem bulvy! ,,Coe, operovat Keka?" ,,Ano, medicína je u takhle daleko. Ale prozatím postaí antibiotika a karanténa. Navíc se domníváme, e matka je opt gravidní. Incest je v rodin Kekových normální ji v raném vku."

Nestaím psát nájemní smlouvy. V garsonce bydlí dva kluci, co u si jistojist nevrznou. Pokud nejsou homosexuálové. Ve druhé garsonce je marodka s cholerickým vyšokovaným pacientem nebo pacientkou. Denn dostává z injekní stíkaky pesn ti dílky antibiotik do tlamiky. Jeho/její stav je stabilizovaný. Ve vile bydlí dv holky a jedna je zase v tom. A prý "nenároní"?! Sodoma Gomora to je! Horor!

 
 
Tak bu pipravím nové nájemní smlouvy, nebo objednám nájemného hada! Jestli nás do té doby Kekovic familie neseere! 

 
Terezie erbáková
 
* * *
Koláe: Marie Zieglerová
Anotaní foto zdroj: https://krecekzlaty.wczgz./
http://www.krecek-syrsky.estranky.cz/

Rozhovor s Terezou erbákovou "Jsem majitelkou pokladu, he"
Profesní webové stránky:
http://www.squashpark.cz/cs/web/treneri/terezie-cerbakova 
http://ktv.vscht.cz/lide

Zobrazit všechny lánky autorky


Komente
Posledn koment: 12.08.2018  14:36
 Datum
Jmno
Tma
 12.08.  14:36 Vclav Klasa!
 12.08.  11:48 Libor K.
 11.08.  21:51 Renata . PS ke kolm
 11.08.  19:13 Terezie erbkov
 11.08.  15:24 Ludk
 11.08.  13:21 Bobo :-)))
 11.08.  12:17 Renata .
 11.08.  07:01 Karla I.