Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Rostislav,
ztra Marcela.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

E-mail
Nemte-li zde svou e-mail schrnku (adresu), mete si ji zdarma vytvoit.

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Pemýšlíte o dovolené?


Vyuijte online nabídku na internetu


Pokroilé moderní technologie nemusí vyuívat pouze mladí lidé. Internet se vyplatí i seniorm, kteí mají zájem o nové trendy a nebojí se jich vyuívat. Máme pro vás nkolik tip, pro si vybrat zájezd k moi práv na internetu.


 

Jednoduše a pohodln


V první ad je výbr zájezd na internetu zcela jednoduchý a bezproblémový. Nemusíte shánt nabídkové letáky nebo obcházet kamenné cestovní kanceláe. Jednoduše si sednete k poítai a vyberete si v pohodlí svého domova.


Pokud jste si páli navštívit krásnou zemi, urit vyzkoušejte takzvaný first minute do Egypta (klikni). e nevíte co si pod tímto pojmem pedstavit? Jedná se o takzvané zájezdy "v první chvíli", které si lze zakoupit se speciálními slevami za vasný nákup, a to v ádech a desítek procent.


Uvidíte nejenom zlatavou pouš nebo pyramidy, ale na vlastní ki si zkusíte potápní v przran istém moi. A kadý pece ví, e moe má léebné úinky, take zapomete na lázn a zkuste moskou léivou kru.


Zájezd si zaídíte pohodln z domova


Další výhodou výbru zájezd na internetu je i monost online objednávky. To znamená, e veškeré formuláe vyplníte pímo u svého poítae. Nemusíte se zabývat ani výbrem hotovosti v bance, protoe veškeré platby opt zaídíte pohodln online. Tudí nehrozí riziko, e byste nkde na ulici o své peníze pišli.


Ušetíte


V neposlední ad na internetu ušetíte. Vtšina seriózních cestovních kanceláí na svých stránkách toti poskytuje speciální slevy pro seniory (klikni), take uspoíte i njakou tu korunu.


Levnjší a vtší výbr


Na internetu máte samozejm také mnohem vtší výbr zájezd, ne v klasických kamenných kanceláích. Spousty rzných server vám nabízí cenov výhodné dovolené, které vám kamenná cestovní kancelá jednoduše není schopna poskytnout.

 

Vyplatí se opatrnost


I na internetu musíte být opatrní, a proto vybírejte z provených cestovních kanceláí.
Máte – li tedy chu konen do toho praštit a vyrazit do zahranií, práv te je ten pravý as zaít uvaovat nad lokalitou. Sezóna toti za chvíli zane a nabídka zmiovaných first minute nebude trvat do nekonena.