- Dìkuji za naslouchání, které mi odòalo mou samotu.
- Dìkuji za tvoji blízkost, která mi dala høejivé bezpeèí.
- Dìkuji za to, ¾e jsi…
(Rohland Leonhardt)
U¾ jste dnes nìco udìlali pro vaše kontakty, nìkomu telefonovali, nìkomu dali k dispozici své spojení? Kdo se vám ozval? Jinými slovy: U¾ jste dnes navázali nìjaké zajímavé spojení? Lidé po celém svìtì oceòují upøímné známé, kteøí mají podobné zájmy, udìlají nìco pro druhého a neoèekávají hned nìjakou protislu¾bu. Pro vytváøení kontaktù, jejich rozvíjení a udr¾ování a to jak v profesionálním, tak i v soukromém ¾ivotì, dnes èasto pou¾íváme slovo "networking". Je to anglicky, zní to modernì a více neutrálnìji ne¾ tøeba "vytváøení party". Ale nenechte se klamat: networking je víceménì toté¾ jako vytváøet zájmovou skupinu nebo skupinu lidí, kteøí se chtìjí potkávat, pøátelit se, podílet o informace a své zkušenosti.
Krátce øeèeno, potøebujeme okruh pøátel, pøedevším z oblasti svých zájmù, a co si budeme povídat, také tak trochu naladìných na naši „vlnu“. Èím konkrétnìji definujeme své pøedstavy, tím lehèeji najdeme svou cílovou skupinu.
Networking je vlastnì nìco jako ping-pong.
Pak jsou ale rozhodující otázky: Kde a jak najdeme kontakty na lidi, kteøí vyhovují našim pøedstavám; na pracovišti, v klubu, na setkání pìstitelù orchidejí? Základním pravidlem je vlastní aktivita. My jsme se potkali na CHATu.
Proè? - Proto¾e do našeho ¾ivota jednoho dne jednoduše vstoupil Internet
Jak? - Nesmìle, ale i drze jsme jednoho dne
otevøeli CHAT a vpletli jsme se
do hovoru, pozdìji i do pøíznì…
Kdo? - 50 + -
Kde? - Rùznì, CHATy stejnì tak jako internet
neznají hranice, ale konkrétnì tentokrát
v malé útulné kavárnièce v Ostravì – Zábøehu, dne 18. 1. 2002.
Udìlejte si také èas na poklábosení. Pozvánku na naše další setkání vám nabídneme vèas…
Tak jako minulé pozvání bude avizováno mimo jiné i v sekci akce, srazy.