Velikost textu: normální | zvětšit | zmenšitInternetový magazín nejen pro seniory  

Navigace

Svátek
Dnes slaví svátek Elena,Herbert,
zítra Vlastimil.

Můžete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uživatel: nepřihlášen

Více informací o klubu a členství v něm se můžete dozvědět na stránkách našeho klubu.

Anketa
Návštěvníci stránek - věk návštěvníků. Děkujeme za hlasování!
 
 
 
 

Statistika



Podporují nás
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydává: Společnost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz
InformaceGalerieSeznam členůRegistrace do klubu

Galerie
Název:
Srnec
Vlastník:
Horký Luděk
Popis:
Milý čtenáři
Každé léčení je takové, jaké si jej snažíme udělat sami. Každá negativa mají i svá pozitiva. Pokud jsem měl nějaký volný porehabilitační čas, tak jsem se vydával především do lesa, či polí. Zde strávený čas, jsem však pro mnohé asi překvapivě, opět věnoval individuelnímu rehabilitačnímu programu, tentokráte však zaměřenému na jiné oblasti léčení. Snažil jsem se občas i myslet na vás a dívat se na vše nejen svýma očima. Zcela jistě by vše viděl pan Ferbl, Vladimír, Jana, Květa a další nejen věrní čtenáři portálu.
Za období svého zdejšího pobytu jsem pořídil slušnou řádku snímků. Vybrat z nich ty nejzajímavější, nebylo až tak snad, neb každému se líbí něco trochu jiného. Snímky jsem se snažil vždy rozdělit pouze do jedné skupiny, kterou uvedu vždy samostatně. Pamatoval jsem však na slova Ládi Křivánka a Mirka Sígla, že méně, někdy znamená více. Zda se mi to však podařilo, ponechám na posouzení čtenáře.
Pro úplnost ještě uvádím, že všechny snímky jsou pořizovány z ruky, bez stativu. Ten by mi totiž asi ani nebyl nic platný, neb převážná většina pořízených snímků byla o rychlosti pořízení záběru. To, že jsem mnohdy nemohl ani zvolit optimální program k daným podmínkám, jistě asi nemusím hovořit. Nejde proto v tomto případě o kvalitu záběru, ale o pokus zachytit atmosféru, či situaci.

Příjemné zážitky při prohlížení snímků Vám přeje
Váš
Luděk Horký

Srnec
Srnců jsem měl štěstí za celou dobu vidět několik. Vždy se jednalo o individualisty hlídající si svůj revír. U všech již byla letní srst, různého však zbarvení. Paroží již bylo slušně vyvinuté a prozrazovalo stáří příslušného srnce. Na velká stáda srnčí zvěře jsem za celou dobu nenarazil.
Založeno:
21.06.2019  11:28
Změněno:
21.06.2019  11:46
Další galerie tohoto uživatele


Srnec s tmavou srstí

Rychle si dát něco k snědku

Musím však nejdříve pěkně otevřít pusu
 

A již jen sám pěkně kousat

Jetel je pane jinou vítanou pochoutkou

Musím si vybrat nejšťavnatější sousta
 

Tak se podívám, jak to vypadá s borůvkami

To jsem si pěkně nacpal své bříško

Tak se podíváme sobě z očí do očí
 

Krásně jsou vidět protiklady zbarvení na těle

Mohutnost paroží nepokazí ani jeho ulomení

Tak se nejdříve trochu proběhnu uličkou
 

Zvednu kopýtko a pěkně se porozhlédnu

Jenom zrcátko prozrazuje, kdo vlastně jsem

Tak si myslím, že to pózování dnes postačí
 


Komentáře
Poslední komentář: 26.06.2019  14:09
 Datum
Jméno
Téma
 26.06.  14:09 Filip k
 22.06.  18:47 Květa
 22.06.  15:04 Vesuvjana díky
 22.06.  14:44 Ferbl
 22.06.  11:57 Von
 22.06.  06:04 Karla I.
     

Další galerie tohoto uživatele
Rok: 2024  |  2023  |  2022  |  2021  |  2020  |  2019  |  2018  |  2017  |  2016  |  2015  |  2014  |  2013