Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek ofie,
ztra Pemysl.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

KARTY
 
Vánoce 2002 máme na návštv Vláu, Hanku a Ivana. Dva dny jejich pobytu probíráme spirituální zajímavé vci, o kterých Hanka pochybuje. Má úpln jiné názory, avšak povídání na toto téma ji zajímá a ráda by vila. Chce však dkaz. Dkaz by jí prý i dokázal pesvdit. ádnou léku jsme na ni nepipravovali, avšak jeden dkaz vyšší síly se poslední ráno ped jejich odjezdem objevil.
 
Vladimír ješt ped snídaní donesl balíek karet, na kterých jsou individuální myšlenky a moudrosti z knihy “Hovory s Bohem” od “Neale Donalda Walshe”. Balíek obsazuje padesát tyi karet. První míchal a tahal Vladimír a objevila se karta:”Pravý mistr není ten, kdo má nejvíce ák, ale ten kdo vytváí nejvíce mistr”.  Druhý v poadí tahal kamarád Vláa a ukázala se karta: ”Ty a druzí jste jedinou bytostí, protoe neexistuje nic, ne ty”. Hned v záptí jsem míchala balíek já. Karty mn dokonce spadly, tak jsem znovu peliv míchala a k mému a obou Vladimír pekvapení jsem z balíku vylovila kartu, se stejným textem, jako kamarád Vláa.
 
Smáli jsme se té náhod. Vtom se objeví Hanka, která práv vstala a nevdla, co my ti v pokoji provádíme. Nechali jsme ji zamíchat balíek a vytáhnou kartu s tím, e potom jí vše vysvtlíme. K našemu úasu mla v ruce kartu se stejným textem jako její Vláa a já.
 
Po vysvtlení a údivu rozespalé Haniky jsme jako mlsní psi ekali, a se z pokoje vyštrachá Ivan a v tu ránu musel také tahat kartu. To u bylo podivné všem, nebo drel tu samou kartu. Hance nešlo do hlavy, e z padesáti ty karet tyi lidé vytáhli tu samou.
 
VTE NEBO NEVTE !!
 
Jana Gottwaldová
 
*  *  *
Zobrazit všechny lánky autorky


Komente
 
 Datum
Jmno
Tma