Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Leo,
ztra Kvta.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

E-mail
Nemte-li zde svou e-mail schrnku (adresu), mete si ji zdarma vytvoit.

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Praky poíraky
 
e jsou praky, které poírají ponoky, to u je vc jistá a statisticky prokázaná. Mnoho praek ovšem tuto svou podvratnou innost zmodifikovalo i výrazn zdokonalilo. Naštstí se zatím vyhýbají biologickým zdrojm, ale kdoví, jak dlouho jim to bude pi zrychlujícím se vdecko-technickém pokrokutrvat. Jednoho dne stríte ruku do praky – a chramst! Adéla je po veei.

Prozatím se ale bát nemusíte. Praky v posledních letech pouze rozšíily svou podvratnou ponokovou innost na prádlo. Jakékoliv prádlo. e jste si nevšimli? Nejspíš jen proto, e u ponoek se to prokázalo díky chybjícímu kusu do páru. Kdykoliv si ovšem uvdomíte, e u jste dlouho nevidli své zelené triko s potiskem nebo ty svtlé rifle se šlicnou na koleni, vte, e vaše praka si jen olízla buben. Upozoruji, e naprostou delikatesou je pro praky znakové obleení. Pokud o nj nechcete pijít, perte ho vdy samostatn. Jeliko praky pracují v utajení, na samostatný kus prádla si z principu netroufnou.

Další pozorovatelnou zálibou praek je zmenšování prádla. Neznalí zaáteníci se vydsí a zanou okamit dret dietu, odborníci ale zanou rovnat ponoky. e vám doma ádí zmenšovací praka, poznáte toti tak, kdy vám pi srovnání všech pár fuseklí zbyde minimáln jeden a více pár, kde rozdíl ve velikosti ponoek v páru je více ne ti centimentry. Špatnou zprávou pro spoivé pradlenky je, e zmenšování probíhá náhodn, take vci staršího potomka na toho mladšího opravdu nezmenšíte.

Nejroztodivnjší úchylkou praek je rozmáhající se veksl. Milé dámy, jestlie najdete v prádle cizí podprsenku, není to dvod k rozvodu, ale k výmn praky, vte mi. Vekslácké praky se toti baví tím, e vymují vaše prádlo za jiné. Pokud vám to hodn vadí, zkuste potrestat svou rozdovádnou praku 20 dkg chilli místo prášku na praní. Nezapomete jí íct, za co trest dostala, aby si to holka jedna zlobivá pamatovala pro píšt. A radji si pipravte k ruce hadr, kdyby nezbednice zaala tu jedovatou vodu plivat ven.

Nkteré úchylky jsou obzvlášt pikantní. Mojí kolegyni teba serala gurmánská praka z úpln nového trika puntíky! Pokud si ovšem vaše jinak naprosto zdravá praka zniehonic zacuchá obvody, rozkouše si vypouštcí hadici nebo spolkne tlaítko ON, tak bacha, tohle není úchylka, ale nemoc. Vemte praku k doktorovi!

Zdroj fotografií: pixabay.com, autoi Piepie, RyanMc Guire
Renata Šindeláová
* * *
Zobrazit všechny lánky autorky


Komente
Posledn koment: 02.10.2016  16:53
 Datum
Jmno
Tma
 02.10.  16:53 ferbl
 02.10.  09:47 kusan